Tutvustus

Hea inimene, kes sa seda lehekülge loed!

 

Iga inimene on ilus, tuleb vaid enda ilusamaid külgi rõhutada. Hoolitsetud välimus teeb inimese enesekindlamaks ning toob välja sisemise sära. Jumestuse abil saab välimuses rõhutada parimat ning varjata nõrgemaid külgi. Soeng aga annab lõppviimistluse, et tunda ennast tõeliselt hästi - kauni ja kütkestavana.

Olen õppinud professionaalset jumestamist rahvusvahelise klassi meistrite juures. Mul on nii rahvusvahelise International Make Up Center (IMC) meigikunstniku kui Glow Make-up School soengustilisti tunnistused.


Lisaks olen oma oskusi täiendanud pidevalt erinevatel kursustel:
* läbinud Austraalia tunnustatuimas Sydney SLA Akadeemias jumestuse meistriklassi (teemadeks pruudimeik ja meik küpses vanuses inimestele), juhendajaks rahvusvaheliselt tunnustatud meigikunstnik Rachel Dal Santo .
Eesti tunnustatuima meigikunstniku Katrin Sangla ja Marre Naissoo jumestuskursustel  (teemadeks jumestus iseendale, päevameik ja õhtumeik).
* läbinud rahvusvaheliselt tunnustatud Leedu meigikunstniku Carolina Taraskevitchi jumestuse meistriklassi (teemaks fotomeik ja õhtumeik).
Itaalia meigikunstniku Alessandra Torrice jumestuskoolituse (teemadeks päevameik, õhtumeik).
Glow Make-Up School soengukoolituse (teemadeks punutised, lokisoengud, krunnisoengud, ülespandud soengud, erinevad tehnikad tangide ja rullidega), juhendajaks kogenud juuksur Jevgenia Suurtee.
Eesti Juuksurite Ühenduse lokisoengu koolituse, juhendajaks juuksur-koolitaja Aili Puss.
Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli klassikalise rootsi massaaži kursuse, koolitajaks Enel Luiga.


Ise ma armastan pigem tervislikke eluviise ning olen arvamusel, et iga päev peab tegema enda jaoks midagi head! Kasvõi ainult 5 minutit! Sest ennast tuleb hoida ja hellitada! :)

Sellelt lehelt leiate infot professionaalse jumestuse-, soengu- ja massaažiteenuste kohta. Samuti saab siit lugeda erinevaid nippe ja nõuandeid, mida on kasulik teada endale jumestuse tegemisel, soengu seadmisel või oma tervise eest hoolitsemisel.


Igakuiseid postitusi ja teemasid on siia blogisse kogunenud juba üsna palju. Et lihtsam oleks lugeda ja vajalik info üles leida, saab neid ka teemade kaupa grupeerida.
Selleks tuleb:
* vajutada kas lehekülje üleval paremal serval olevale märksõnale,

vajutada paremalt servalt aasta ja kuu kaupa avanevatele postitustelevõi lugeda kogu lehekülg täies pikkuses allapoole kerides lõpuni vajutades siis kõige all sõnadele "vanemad postitused".

Kuna nii jumestuse kui soengu puhul on erinevaid värvikombinatsioone ja valikuid palju, siis annan hea meelega vajadusel ka nõu ning abistan just igaühe eripärale vastavate värvitoonide valikul.Oma töös kasutan 
ainult kvaliteetseid profimeigikunstnike ning soengustilistide tooteid ja töövahendeid (Make up Store, Make up Atelier, Make up Studio, Wella, L’Oreal, Matador, Titania jt)

Loodetavasti on see info abiks enda jaoks sobivate valikute tegemisel 
ning uute ideede leidmisel.    Ikka rõõmsat meelt ja taaskohtumisteni!
Piia :)Mõned suuremad projektid: