15. jaanuar 2015

Jaanuari meiginipp

Palju on küsitud minult mitmesuguseid meiginippe ja nõuandeid. Kuidas jumestust paremini teha? Kuidas see hästi peal püsiks? Millele peaks eriti tähelepanu pöörama?
Seega, vastu tulles huviliste soovidele, saab tänasest alguse uus rubriik: "Meiginõuandeid" :).

Meigi tegemisel on väga oluline terve ja puhas nahk. Seega tuleb naha eest pidevalt hoolt kanda - seda puhastada, toita, niisutada ja tasakaalustada. Alles näo puhastamise ja tasakaalustamise järgselt saab peale kanda jumestuse. Täpsemalt näohooldamisnippidest mõnes järgmises postituses.

Jumestamisel on oluline pöörata tähelepanu näo kontuurimisele. Sellega saab tõsta esile enda näo parimad osad ning muuta näo kuju visuaalselt täiuslikumaks. Kõige täiuslikumaks peetakse ovaalset näokuju. Seega tuleb meigi tegemisel püüelda just selle poole.

Enamasti rõhutatakse heledamaga näo keskosa ning tumedamaga tekitatakse varje ja peidetakse (taandatakse) näo neid piirkondi, mida ei soovita rõhutada. Kasuta puudrit, mis on sinu näonahast paar tooni tumedam ning kanna seda põsesarnade alla, nina külgedele, lõuale ja otsaesise väliskülgedele. Heledamat puudrit võid kanda kohtadele, kuhu langeb valgus - silmade ümber, ninale, laubale, lõuale.

Kontuurimist tuleb teha vastavalt näokuju eripärale. Võrdle pildil olevaid näokujusid, leia enda näokujuga kõige sarnasem ning asu katsetama.

Allikas: internet

Mõningaid imelisi muutumisi saad vaadata paremas veerus olevate linkide alt - ühe viite lisan ka siia Imelised muutumised meigi abil 

Head katsetamist! :)

Piia